Wbrew powszechnym, powielanym stereotypom, chirurgia stomatologiczna to nie tylko zabiegi usuwania zębów. W ramach tej specjalności wykonywany jest cały szereg zabiegów w obszarze obejmującym jamę ustną, w tym zabiegi wspomagające inne dziedziny stomatologii.

W klinice SOBOTA House of Dentistry w ramach chirurgii stomatologicznej wykonujemy ekstrakcję zębów (w tym ósemek), chirurgiczne usuwanie zatrzymanych ósemek, odbudowę kości i podniesienie dnia zatoki przed zabiegiem implantologii, zabiegi plastyczne na kości i tkankach miękkich, resekcje wierzchołków korzeni i wiele innych. W naszej klinice każdy zabieg chirurgiczny poprzedzony jest dokładnym badaniem i specjalistyczną diagnostyką, które przeprowadza wykwalifikowany lekarz stomatolog.

Zawsze jako priorytet stawiamy zadowolenie i zdrowie Pacjentów, dlatego w ramach zabiegów chirurgii stomatologicznej chcemy zagwarantować im komfortowe i bezbolesne leczenie dzięki miejscowemu znieczuleniu komputerowym. Wszystkie zabiegi chirurgii stomatologicznej są wykonywane w specjalistycznie wyposażonych gabinetach stomatologicznych. Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt do diagnostyki rentgenowskiej, nowoczesne mikroskopy oraz lupy stomatologiczne, dzięki którym możemy w precyzyjny sposób monitorować przebieg wszystkich zabiegów chirurgicznych oraz ich wyniki. W ramach leczenia chirurgicznego szczególnie dbamy o jałowość narzędzi, pomieszczeń, materiałów opatrunkowych i innych przedmiotów, co jest niezbędnym warunkiem prawidłowego i skutecznego leczenia. Dzięki temu każdy zabieg z zakresu chirurgii stomatologicznej jest w naszej klinice w pełni bezpieczny, komfortowy dla Pacjenta – a co najważniejsze – bardzo skuteczny.

Zabiegi chirurgiczne przeprowadzane są bezboleśnie oraz w miłej i spokojnej atmosferze. Do Państwa dyspozycji oddajemy wykwalifikowany zespół stomatologów – współpracujemy wyłącznie z najlepszymi specjalistami. Zabiegi chirurgiczne wykonują chirurdzy, którzy posiadają bogate doświadczenie oraz bogatą wiedzę w zakresie stomatologii. rzed każdym zabiegiem chirurgicznym wykwalifikowany lekarz-stomatolog w ramach konsultacji pomoże dobrać odpowiedni plan leczenia, zasugeruje dobór materiałów oraz wybór odpowiedniego znieczulenia. Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie – wszystko to z myślą o Państwa komforcie.