Licówki porcelanowe 

Czy zdarzyło ci się podziwiać uśmiech hollywoodzkich gwiazd?
A może z nutą zazdrości spoglądałeś na nieskazitelne, idealnie białe i proste zęby celebrytów na okładkach magazynów? Nie Ty jeden. Jak mówią wyniki badań, blisko 50 procent osób przy pierwszym kontakcie zwraca uwagę nie na oczy, czy dłonie, a właśnie na zęby!

Najbardziej efektywną metodą poprawy estetyki uśmiechu są licówki porcelanowe. Ultracienkie nakładki zostały zaprojektowane po to, aby zagwarantować Ci piękny uśmiech, o którym zawsze marzyłeś. Licówki, w których specjalizuje się nasza klinika stomatologiczna, to małe dzieła sztuki, które pozwolą Ci uzyskać spektakularny efekt. Licówki porcelanowe, które stosujemy, wykonane są z najwyższej jakości porcelany, dzięki czemu zachowują trwałą barwę i połysk oraz nie ulegają przebarwieniom. Licówki zamawiamy wyłącznie w profesjonalnym laboratorium specjalizującym się w pracach stomatologii estetycznej. Dzięki temu, nakładki, które proponujemy naszym pacjentom, są kompatybilne z tkankami, nie ścierają się, zapewniają nieskazitelny biały uśmiech, a co najważniejsze – wyglądają jak naturalne zęby i powodują znaczną poprawę samopoczucia po zakończonym leczeniu.

W klinice stomatologicznej w Poznaniu stosujemy najnowocześniejsze technologie. U nas, pacjent już podczas pierwszej wizyty ma możliwość zwizualizowania i zobaczenia swojego przyszłego uśmiechu, dzięki DSD (Digital Smile Design) – cyfrowemu projektowaniu uśmiechu. Mając na celu satysfakcję pacjenta, podchodzimy do jego potrzeb indywidualnie. Naszym priorytetem jest sprawienie, aby pacjent czuł się w swoim uśmiechu komfortowo i był w stu procentach zadowolony z otrzymanego efektu. Dla jak najlepszego efektu licówki porcelanowe osadzamy w powiększeniu, pracując w lupach i pod mikroskopem. Dodatkowo używamy koferdamu, czyli osłony, która zapobiega dostawaniu się do gardła płynów używanych podczas zabiegu. Dzięki temu licówki są osadzone w najbardziej możliwych sterylnych warunkach. W trosce o pacjentów, jako jedyny gabinet w Poznaniu oferujemy trzydniowe licówki testowe, które umożliwiają wypróbowanie nowego zgryzu. Zakładamy je bez ingerencji w szkliwo naturalnego zęba, czyli bez szlifowania  w znieczuleniu komputerowym, które otrzymujesz od nas gratis! Co więcej, na licówki wykonane w naszym gabinecie dajemy 2 lata gwarancji!

Zalety licówek porcelanowych:

– pozwalają na zmianę koloru zębów;
– umożliwiają zmianę kształtu zębów poprzez ich poszerzenie, zwężenie lub wydłużenie;
– pozwalają na odbudowanie brakujących fragmentów lub estetyczne zamknięcie szpary między zębami;
– dają możliwość skorygowania niewielkiej wady zgryzu;
– eliminują wszystkie estetyczne niedoskonałości zębów.

 

Najwyższa jakość leczenia

Jakiej nigdzie nie dostaniesz

Skontaktuj się z nami

O każdej porze dnia