Zanik kości występuje najczęściej u Pacjentów, którzy zwlekali z uzupełnieniem  zęba po jego usunięciu. Rekonstrukcja oparta na osadzonych w kości implantach to obecnie najlepsza metoda rehabilitacji pojedynczych i rozległych braków w uzębieniu człowieka.  Gdy kość jest zbyt cienka by wszczepić implant konieczna jest odbudowa kości w obrębie żuchwy lub podniesienie dna zatoki w górnej szczęce.

Lekarz dentysta, który wykonuje odbudowę kości specjalizuje się w tego typu zabiegach. Posiada on wieloletnie doświadczenie i jest niezwykle delikatny. Ta kombinacja daje w rezultacie bardzo dużą skuteczność. W naszej klinice stomatologicznej w Poznaniu stosujemy bezpieczne oraz sprawdzone metody leczenie przy użyciu materiałów tylko najwyższej jakości. W zaplanowanych miejscach umieszczane są mineralne granulki stanowiące rusztowanie dla własnej kości pacjenta. Nowa, własna kość odbudowuje się w ciągu kilku miesięcy. Dzięki temu możliwe jest wprowadzenie implantów

Zabieg jest przeprowadzony w znieczuleniu komputerowym miejscowym, które jest DARMOWE.

Dla bezpieczeństwa przed zabiegiem zawsze wykonywane jest badanie tomograficzne. Nasza klinika posiada najnowocześniejszy tomograf 3D dzięki czemu możemy uzyskać zdjęcia najwyżej jakości i doskonale zaplanować przebieg samego zabiegu.

Jeśli dawno temu utraciłeś ząb lub istnieje prawdopodobieństwo, że masz zbyt mało kości dla  wszczepienia implantu skontaktuj się naszą kliniką. Pomożemy Ci wrócić do pełni zdrowia i odzyskać piękny uśmiech.

Korzyści przeprowadzenia zabiegu w naszej klinice stomatologicznej w Poznaniu:

  • lekarz z doświadczeniem specjalizujący się w odbudowie kości i podniesieniu dna zatoki
  • bezpieczne i sprawdzone metody leczenia
  • materiały tylko najwyższej jakości
  • bardzo duża skuteczność
  • darmowe znieczulenie
  • zdjęcie tomograficzne wykonywane na miejscu